Nuk di të ndalet! Vera “ndez” Wanda Nara-n, paraqitet mjaft sexy në postimin e fundit në “Instagram”

0

Edhe pse nënë e 5 fëmijëve, bashkëshortja e Mauro Icardi-t, Wanda Nara, vazhdon të mbetet një nga femrat më tërheqëse të arenës futbollistike. Në datën 5 qershor, Wanda ka publikuar një foto “ të nxehtë”, ku ka treguar format e saj trupore dhe të pasmet bombastike. Komplimentet kanë qenë të panumërta, ku disa prej tyre e kanë cilësuar 33 vjeçaren si një mami super të nxehtë, të mrekuellshme dhe shumë tërheqëse.

Fotoja e publikuar ka marë mbi 3700 komente dhe është pëlqyer nga 360 mijë persona. Wanda Nara është njëherësh bashkëshorte dhe menaxhere e ish yllit të Interit, Mauro Icardi. Ajo u bë pjesë e një prishje të miqësisë mes dy argjentinasve, Maxi Lopez dhe Icardi-t, ku i ky i fundit u martua me ish gruan e shokut./Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.