“Nuk besoj më te çmimet e futbollit”, Kasijas del hapur kundër Mesit: Nuk është e vështirë ta kuptosh…

0

Shumë personazhe dhe figura të njohura të futbollit janë shprehur kundër fituesit të Topit të Artë. Një prej tyre është edhe Kasijas. Ky i fundit preferonte Levandovskin si lojtarin më të mirë, ndërsa e ka shprehur hapur mendimin e tij.

“Është jashtëzakonisht e vështirë për mua që të besoj në këto çmime që jepen për futbollistët. Mesi është një nga pesë lojtarët më të mirë të historisë së futbollit, por duhet ta kuptosh se kush është lojtari më i mirë pas një sezoni. Nuk besoj se është e vështirë”, tha Kasijas. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.