Një yll i ri në emisionet sportive, njihuni me prezantuesen e “nxehtë”

0

Joana Grabolli është risia më e fundit e skenës së emisioneve sportive në vendin tonë. Bukuroshja 21-vjeçare është prezantuesja e re e emisionit “Pressing” në “ABC News”. Programin do të keni mundësi ta ndiqni çdo të hënë dhe të enjte në orën 22:00.

E rritur mes Fierit dhe Tiranës, por tifoze e Skënderbeut, Joana ka qenë gjithmonë e apasionuar pas sportit, ku cilëson basketbollin si të preferuarin e saj, por së fundmi futbolli do të jetë fokusi i saj kryesor, teksa do të na përcjellë  çdo javë nga ekranet e televizorëve të rejat më të fundit nga loja më popullore në Shqipëri.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.