Një tifoze i ofrohet Fabregasit, ja përgjigja e tij

Të jesh futbollist i famshëm dhe shumë i pasur ka plot avantazhe, aq sa shumë femra të vetofrohen, shpesh bazuar te fama dhe emri i personazhit, sesa te paraqitja e tij.

Para pak ditësh një tifoze i shkroi në Twitter yllit të Çelsit, Sesk Fabregas: “Do ishte fantastike nëse do mund të kaloja natën me ty sonte. Si thua?”.

Spanjolli i ka kthyer përgjigje, me edukatë: “Jo, faleminderit. Bashkëshortja ime është një mikë milje para gjithë të tjerave”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online