Një postim i Mesit që fsheh shumë pikëpyetje

0

Lionel Mesi ka postuar sot një foto në Instagram, ku shfaqet me Suarez dhe Nejmar, të tre të lumtur, si në kohërat e arta.

Volvió @3gerardpique ???

A post shared by Leo Messi (@leomessi) on

Në diçiturë, Mesi shkruan me humor: “Pike, u kthye!”. Natyrisht, batuta është për foton e famshme të Pikesë, i cili shkroi në Twitter para pak javësh: “Do të qëndrojë”, në lidhje me Nejmarin, i cili pak ditë më vonë iku në Paris.

Se queda.

A post shared by Gerard Piqué (@3gerardpique) on

Megjithatë, fotoja e postuar nga Mesi vjen në një moment të papërshtatshëm, sepse situata te Barcelona është shumë e nderë, merkatoja nuk po zhbllokohet, klubi ka hapur çështje gjyqësore kundër Nejmarit dhe flitet se Mesi nuk pranon të rinovojë nëse skuadra nuk përforcohet sërish. Mesazh në kod?

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online