Nevil Dede flet për barazimin e Tiranës me Vllazninë: Prisja të ishte më pragmatiste, Tirana nuk fitoi një duel të vetëm

0

Nevil Dede ka folur për ndeshjen mes Tiranës dhe Vllaznisë që përfundoi në shifrat 0-0. I ftuar në emisionin “Skaner” që transmetohet në “MCN TV”, Dede është shprehur se bardheblutë nuk kanë fituar asnjë duel të vetëm ndaj kundërshtarëve.

“Mendova se Tirana do të ishte me pragmatiste, do ta godiste në momentin e duhur Vllazninë. Por Tirana nuk arriti për asnjë moment që të fitonte qoftë një dyluftim në një pozicion të lojës ndaj kundërshtarëve, vetëm Bekaj ia doli”, tha Dede. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.