Nejmar-Barça, lind ideja e huazimit

Barcelona nuk dorëzohet për Nejmar dhe do të tentojë deri në fund të verës, por me kushtin që të sistemojë Filipe Kutinjo e Dembele.

PSG nuk pranon të bëjë shkëmbim, ndaj ka lindur ideja e huazimit të sulmuesit brazilian, por me detyrim blerjeje verën e ardhshme.

Deri atëherë Barcelona do të ketë gjetur mënyrën për të shitur lojtarë dhe për të mos shkelur Fair Play financiar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online