Në Turqi habiten nga shqiptari që përfaqëson Luksemburgun: Na shkatërroj me 3 gola një i…papunë

0

Turqia U-19 ka barazuar me Luksemburgun U-19 në shifrat 4-4. Kjo ishte ndeshja e djeshme që tërhoqi vëmendje dhe i gjithë fokusi kryesor ishte Leon Elshan. Djaloshi shqiptar luan në qendër të sulmit dhe është vetëm 17-vjeç.

Ai arriti të realizonte 3 gola në vetëm 90 minuta. Së fundmi mediat turke i kanë dhënë të gjitha jehonë faktit se Elshan nuk e ka një skuadër aktualisht pas largimit nga Holanda. “Na shkatërroj një i papunë, që është pa ekip”, shkruhet në mediat turke. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.