Në skuadrën e përfolur prej kohësh, Sentamu e ka gjetur vendin pas Tiranës

0

Sentamu do të vinte me një bujë të madhe tek Tirana dhe do të largohej si një dështim nga bardheblutë. Me shtrëngimin e duarëve dhe aktualisht pa kontratë, lojtari e ka gjetur të ardhmen.

Bëhet fjalë për ekipin ku u formua dhe u përfol prej kohësh për të kaluar. Në elitën e Ugandës atje ku do të jetë pjesë e Vipers për të shtuar kualitetet e kësaj skuadre. Mbetet vetëm zyrtarizimi nga kjo skuadër për të mbyllur këtë marrëveshje. /Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.