Në Shqipëri nuk mbarojnë çudirat me trajnerët, Egnatia njofton se e ka mbyllur me Shpëtim Duron

Në Shqipëri nuk mbarojnë çudirat me trajnerët. Egnatia ka njoftuar se e ka mbyllur marrëveshjen me Shpëtim Duron. Pavarësisht se kjo skuadër po synonte për Europën dhe ndodhet në pozicion të mirë në klasifikim, pas humbjes 2-1 ndaj Kukësit ka ardhur njoftimi i klubit.

“KF Egnatia njofton se Shpëtim Duro nuk do jetë më trajneri i ekipit. Klubi e falenderon për punen e bërë dhe i uron suksese në karrierë”, shkruan Egnatia. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by KFEgnatia (@egnatia.al)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online