Në Gjirokastër bojkotohet stërvitja, lojtarët kërkojnë pagat e prapambetura

0

Ishte surpriza më e bukur e edicionit të shkuar por përgatitjet për sezonin e ri nuk po shkojnë sipas planeve. Seanca e sotme stërvitore nuk është zhvilluar, pasi lojtarët kanë refuzuar të zbresin në fushën e lojës. Pagat e prapambetura janë arsyeja pse futbollistët i kanë dalë kundër klubit, duke kërkuar që gjithçka të zgjidhet, ose në të kundërt kjo situatë do të vazhdojë dhe në ditët në vijim.

Një situatë aspak e favorshme kur mendon se kampionati do afro një muaj që të nisë, pasi dihet që gara në superiore është mjaft e fortë dhe skuadrat e tjera janë përforcuar ndjeshëm.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online