Në Brazil shkruajnë për rezultatet pozitive të Shqipërisë: Për t’u befasuar, Silvinjo mund të lërë jashtë Europianit edhe Lewandowski-n

Shqipëria arriti të fitonte kundër Moldavisë dhe Ishujve Faroe. Tani kuqezinjtë janë në vendin e dytë aktualisht, duke i hapur jo pak punë edhe Polonisë. Këta të fundit ndiejnë seriozisht rrezikimin për të mos shkuar në Europian.

Për këtë situatë të grupit tonë ka shkuar edhe media braziliane, “Bolavip”. Kjo e fundit e ka hapur artikullin me këtë citim: “Për t’u befasuar, Silvinjo mund të lërë Leëandoëski-n jashtë Europianit”, shkruhet në këtë media. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online