Ndryshon sponsori teknik i Laçit, ja uniformat e reja

0

Prej vitesh skuadra e Laçit vishej me “Sportika”, kompani italiane kjo, ndërkohë që sivjet bardhezinjtë kanë ndryshuar sponsor teknik dhe do të vishen me “Uhlsport”. Kurbinasit kanë porositur uniformat e reja në Gjermani dhe presin që të vijnë. Fanellat nuk do të kenë ndonjë ndryshim të madh nga vjet, teksa sërish vijat bardhezi do të jenë horizontale, ndërkohë që ndryshon sponsori, pasi kompania e basteve “Baste Live” është rikthyer të mbështesë skuadrën kurbinase. Fanella e dytë do të jetë portokalli sërish.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online