Ndodh në Botërorin e Katarit, ikin dritat në ndeshjen Brazil-Zvicër

Ky Botëror në Katar premton spektakël, jo vetëm në fushën e lojës. Një ndodhi e pabesueshme vjen nga ndeshja mes Brazilit dhe Zvicrës.

Në një moment të ndeshjes janë zbehur dritat duke i lënë të gjithë lojtarët e habitur. Problemi ka zgjatur për pak sekonda dhe më pas gjithçka u kthye në normalitet. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online