Ndarja me Bacelonën edhe më pranë, Mesi bën festën e lamtumirës në shtëpinë e Suarez

0

Gjasat janë që Mesi dhe Barcelona të ndjekin rrugë të ndryshme në përfundim të merkatos. Argjentinasi e ka bërë të qartë vendimin për t’u larguar dhe nuk lëkundet aspak. Madje veprimi i fundit e bën ndarjen edhe më të afërt. Shtëpia e Luis Suares mirëpriti Mesin dhe Jordi Alban së bashku me partnered  tyre.

Një festë lamtumire kjo, teksa 3-shja ka krijuar raporte mjaft të mira edhe jashtë fushave. Një lajm të tillë e bën të ditur “Cuato.com”, ndërsa shton se i vetmi që e ka vendin të sigrurt prejt tyre në “Camp Nou” është  pikërisht mbrojtësi Alba./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.