Ndahet çifti më i komentuar i botës së futbollit, Wanda Nara i kthehet keq Mauro Icardi-t: Shkatërrove familjen për një kur..

Wanda Nara dhe Mauro Icardi ishin çifti më i komentuar në botën e futbollit, por kjo dyshe, nuk do të jetë më bashkë. Menaxherja dhe njëkohësisht gruaja që ishte përkrahë sulmuesit argjentinas ka konfirmuar ndarjen nga Icardi.

Nëpërmjet një postimi në “Instagram”, mesazhi nuk linte vend për më tepër nënkuptime: “Një tjetër familje që e shkatërrove për një kur..”, shkruan Ëanda Nara. Menjëherë do të fshinte Icardin nga lista e miqëve të saj dhe njëkohësisht ka fshirë të gjitha fotografitë me të në rrjetin e saj social. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online