Murinjo po shton dozën e besimit, Marash Kumbulla merr sërish fanellën e titullarit

Marash Kumbulla do të ketë fanellë titullari me Romën. Mbrojtësi u dëmtua në ndeshjen e Shqipërisë kundër Anglisë, por fatmirësisht nuk kishte asgjë serioze që mund t’i ndikonte në aventurën e tij në Serinë A.

Sipas mediave italiane, Kumbulla do të jetë sërish titullar kundër Geonas. Trajneri Murinho i ka shtuar dozën e besimit dhe duket se nuk do të ndryshojë skemën duke lënë në qendër Marashin dhe në krahë Ibanez-Mancini. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online