Murinjo është fantastik! Merr në telefon Marash Kumbullën, trajneri portugez e bashkon shqiptarin në festën e finales së Europa League

Roma ka arritur një tjetër sukses të madh. Pas fitores së Conference League, këtë herë kryeqytetasit shkuan në finalen e Europa League. Italianët mundën të kalonin Bayern Leverkusen në fazën gjysmëfinale.

Murinjo është kujdesur që edhe Marash Kumbulla të jetë pjesë e kësaj feste pas dëmtimit të rëndë që pësoi. Trajneri portugez e ka telefonuar mbrojtësin shqiptar dhe e ka bashkuar në këtë mënyrë me festën e shokëve të ekipit. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online