Mungesa e tij tronditi Kombëtaren shqiptare, reagon për herë të parë Klaus Gjasula: Nuk e besoj dot akoma

0

Lajmi për mungesën e Klaus Gjasulës rezultoi një tronditje e madhe për Kombëtaren shqiptare. Kur edh pak orë na ndanin nga ndeshja tejet e rëndësishme me Poloninë, erdhi konfirmimi zyrtar se mesfushori kuqezi është prekur nga Covid-19 dhe nuk do të jetë në dispozicion të Reja këtë mbrëmje.

Një lajm ky që duket i pabesueshëm edhe për vetë Gjasulën. Ky i fundit ka reaguar për herë të parë me anë të një “story” në shpërndarë në llogarinë e tij në “Instagram”, ku shkruan: “Jemi të gjithë me ju. Nuk e besoj dot akoma që sot nuk jam prej Covid-it me çunat në fushë”./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.