Mund të tradhtohen edhe legjendat! I qëndroi Romës besnik gjithë karrierës, por Francesco Totti kapi gruan “në tradhti” me mesazhet

0

Ish-lojtari legjendar dhe kapiteni i Romës, Francesco Totti, muajin e kaluar u divorcua nga gruaja e tij Ilara Blasi, me të cilën ishte së bashku prej afro 20 vitesh. Francesco dhe Ilary ishin një nga çiftet më të njohur në Itali, por edhe në të gjithë Evropën. Besohej se bëhej fjalë për dashuri dhe besnikëri të pafundme dhe vetë Totti, duke luajtur për vite me radhë në një ekip, dëshmoi se është pikërisht ai lloj tipi. Mirëpo, së fundmi pasioni ka shteruar, saqë ky çift i njohur ka arritur në përfundimin se është më mirë nëse nuk janë më bashkë.

“Pas 20 vitesh bashkëjetesë, fatkeqësisht lidhja ime me Ilarin ka përfunduar. Jam munduar të kapërcej krizën martesore, por sot e kuptoj që ndarja edhe pse e dhimbshme, nuk mund të shmanget më. Do të vazhdoj të jem e bashkuar me të në edukimin e tre fëmijëve tanë të mrekullueshëm, gjithmonë me shumë respekt për ish-bashkëshorten time”, tha kapiteni legjendar i Romës.

Totti u etiketua nga mediat në Itali si fajtori kryesor i divorcit, pasi në shkurt nisi një lidhje me ekonomisten Noemi Bocchi, me të cilën shihej shpesh, por më pas doli se edhe Ilary kishte “diçka të veçuar”, ende para se të merrte vesh se ish-futbollisti po e tradhtonte. Në fakt, Totti e bëri këtë pasi zbuloi se partnerja e tij po shihte ndryshe një trajner. Revista e njohur Chi shkroi për riun që çmendi gruan e Totit dhe tani në publik kanë dalë detaje të reja për mashtrimin që Ilary bëri për prishjen e martesës. Sipas mediave, Blasi synonte të fillonte një lidhje me trajnerin e saj personal dhe një nga arsyet e ndarjes nga Totti ishte se Il Capitano gjeti mesazhe komprometuese në telefonin e gruas së tij. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.