Heq dhe lojtarin që ishte pjesë e Partizanit më parë! Ilir Daja nis spastrimet në Kosovë pas arritjes në Play Off të Conference League

Ballkani ka bërë historinë në Kosovë duke shkuar në fazën Play Off të Conference League. Ekipi i Ilir Dajës do të përballet me Shkupin, për të diskutuar biletën e vetme që do të jepet për grupet e kompeticionit europian.

Ndërkohë trajnerin shqiptar nuk ka humbur kohë për të nisur me spastrimet. Katër lojtarë janë larguar nga Ballkani, mes të cilëve edhe ish-lojtari i Partizani, Theophilus Solomon apo Dilivio Hoffman që kishte pritshmëri të larta. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online