Mund të jetë befasia e orëve të fundit të merkatos, Sasuolo ka gati ofertën për Marash Kumbullën

Roma po shfaqet aktive në këto ditë të fundit të merkatos. Klubi verdhekuq po punon edhe në aspektin dalës, teksa Kumbulla dhe Beloti pritet të largohen për të afruar emra të rinj në skuadër. Mbrojtësi shqiptar mund të jetë befasia e orëve të fundit të merkatos.

Xhanluka Di Marcio raporton se në garë për shërbimet e tij është future edhe Sasuolo. Këta të fundit kanë gati ofertën për huazimin e 23-vjeçarit, ndërsa në listën e të interesuarëve është futur edhe Udineze./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online