Montela ikën pa polemika: Uroj që Gatuzo t’ia dalë

0

“Më vjen keq, është shumë e dhimbshme të largohem,  por e pranoj vendimin e marrë. Me sa duket, dështova”. Kështu shkruhej në një faqe Instagrami pas pushimit nga puna si trajner i Milanit, vetë trajneri, tashmë ish i Milanit, ka postuar në Twitter deklaratën e vetme zyrtare të tij

«Drejtimi i Milanit ka qenë një ndër, të punuarit me këtë grup edhe më shumë. Falënderoj tifozët për mbështetjen, Fasonen dhe Mirabelin, si dhe stafin tim. I uroj Rino Gatuzos ta çojë Milanin ku meriton”.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.