“Mezi po pres të shkojmë në hotel”! Skandalet e lojtarëve anglezë, Foden e pëson sërish

0

Që futbollistët janë më të ndjekurit nga femrat, ky është nje fakt. Megjithatë ndonjëherë kjo “përparësi”, mund të shkaktojë mjaft probleme tek ta. Lojtari i Mançester Sitit, Fill Foden nuk arrin të gjejë nga skandalet e njëpasnjëshme seksuale, teksa ditën e sotme e ka parë veten e tij në të gjitha mediat angleze.

Edhe pse i fejuar dhe me një fëmijë, 20 vjeçari nuk ka ngurruar t’i shkruaj një vajze mjaft seksi, Loki Xhones, e cila për të marë vëmendje mediatike i ka bërë publike këto mesazhe. “Unë i dërgova disa foto me të brendshme dhe atij i pëlqeu shumë. Më pas tha se mezi priste të shkonte në hotel me mua”, -u shpreh Xhones.

Kjo nuk është hera e parë që Foden bëhet pre e skandaleve, pasi disa kohë më parë së bashku me Grioud u dënuan nga kombëtarja angleze, përshkak se futën dy femra në hotelin ku bënin stërvitje, pavarësisht se ishte e ndaluar kategorikisht. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.