Mesi dhe Neymar nuk shkojnë në datëlindjen e Mbape, dhuratë “thumbuese” nga shokët e ekipit të PSG

Mbape ka festuar datëlindjen dhe ka organizuar një festë me shokët e ekipit të PSG. Por në mesin e shumë lojtarëve, Neymar dhe Mesi nuk ishin present. Mediat franceze e kanë raportuar lajmin, teksa shprehen se braziliani mund të justifikohet me dëmtimin, por nuk dihet ende arsyeja e refuzimit të ftesës nga ana e Mesit.

Gjithsesi, shokët e tjerë të skuadrës së PSG i rezervuan një surprizë disi thumbuese Mbape. Një fanellë e PSG me emrin e francezit dhe njëkohësisht me numrin 2050. E gjitha kjo po vjen për shkakun se Mbape nuk dëshiron që të rinovojë kontratën me gjigandët francez. Këta të fundit po bëjnë gjithçka për rinovim pasi rrezikojnë që Kilian të iki me parametra zero në fundin e sezonit dhe kjo do të ishte vetë.vrasje. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online