Mesazhi i qartë i Chelsea-t, Armando Broja është pjesë e ekipit

0

Armando Broja është bashkuar me grupin dhe po stërvitet për fillimin e sezonir të ri. E ardhmja e tij ka ngritur shumë pikëpyetje në Angli. Opinioni sportiv është i ndarë në dy grupe. Njëri prej tyre beson se sezoni i ri e gjen në një tjetër ekip, ndërsa grupi tjetër mbështet mendimin se Broja është i preferuari i Pochettino-s.

Një përgjigje të koduar e ka dhënë së fundmi Chelsea. Klubi londinez ka shpërndarë një postim në faqen zyrtare në “Twitter”, ku shihet Armando Broja i buzëqeshur në dhomën e zhveshjes së bashku me dy shokët e sulmit. “Tre nga të tanët”, ka qenë dixhitura e zgjedhur nga klubi Chelsea, duke përcjellë kështu mesazhin se Broja është pjesë e grupit./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online