Merr fund/ Bakaj te Kukësi

0

Elis Balaj ka pak minuta që është larguar nga ambjentet e klubit të Kukësit. Ashtu siç “Sport Ekspres” lajmëroi në numrin e sotëm të gazetës, kryeqytetasi ka mbyllur gjithçka me kampionët. Mësohet se sulmuesi do të prezantohet ne ditët në vijim. Bakaj ka qenë një dëshirë e hershme e verilindorëve, pasi kanë tentuar ta afrojnë dhe më herët.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.