Habit Kukësi: Asnjë mosmarrëveshje me Koliçin, ishte me leje

0

Kukësi dhe Enea Koliçi duket se janë pranë arritjes së një marrëveshje të re. Klubi verilindor ka njoftuar përmes një postimi në “Facebook” ka njoftuar se “gardiani” do të bashkohet me skuadrën, pasi kishte marrë leje nga presidenti Gjici. Diçka e habitshme pasi siç dihet ka pasur akuza të hapura si nga ana e lojtarit ashtu dhe nga ana e klubit për një mosmarrëveshje.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online