Mema e Shkëmbi revolucion, ndryshime edhe te Skënderbeu

Skënderbeu-Kastrioti dhe Teuta-Tirana janë ndeshjet e radhës në Superiore dhe tashmë mësohen edhe formacionet zyrtare që do të zbresin në fushë. Shkëmbi ka “dënuar” Hidin, duke e ulur në stol. Janë disa lëvizjet në kampin durrsak. Po ashtu edhe te Tirana, që luan me Muçin, Oduamadin dhe Goxhën nga fillimi. Skënderbeu rikthen Radas dhe Pervan nga minuta e parë, kurse Kastrioti rikthehet me formacionin e zakonshëm. Ymeraj e ka shlyer pezullimin dhe e nis nga fillimi.

KATEGORIA SUPERIORE – JAVA 29
E diel, më 14 prill 2019, ora 18:45

TEUTA-TIRANA

Teuta: Çeleski, Frashëri, Bicaj, Osmani, Hakaj, Sidibe, Gashi, Kallaku, Traore, Progni, Latif. Trajner: Bledi Shkëmbi

Tirana: Abibi, Doka, Imami, Goxha, Hoxhallari, Karabeci, Mauexhe, Hasani, Oduamadi, Kobina, Muçi. Trajner: Ardian Mema

SKËNDERBEU: KASTRIOTI

Skënderbeu: Dajsinani, Vangjeli, Kaba Sambou, Radas, Abazi, Dita, Sibo, Muzaka, Pervan, Bregu, Krasniqi. Trajner: Orges Shehi

Kastrioti: Çekrezi, Husein, Bojom, Çela, Ndreca, Shehu, H. Marku, H. Marku, Bardhi, Kalaja, Roxher. Trajner: Bledar Devolli

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online