Më në fund, viza greke edhe për afrikanët e Flamurtarit

Flamurtari ka nisur stërvitjen prej disa ditësh në Greqi, por udhëtimi u bë pa dy talentet afrikanë afruar këtë verë, Seku Kamara e Lansinet Sidibe

Të dy kishin probleme në marrjen e vizës greke, ndaj për disa ditë kanë mbetur në Vlorë, duke u stërvitur aty.

Sot Flamurtari ka njoftuar se më në fund Ambasada Greke në Shqipëri ka bërë të mundur pajisjen e dy futbollistëve kuqezinj me vizë, ndaj Kamara e Sidibe do të jenë që sot në Greqi dhe ndoshta do të luajnë në miqësoren e së shtunës kundër FC Aleksandrias (ora 17.00).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online