“Më lërë edhe 5 minuta”! Si të ishte president i klubit, trajneri do të hiqte Kristiano Ronaldon, portugezit nuk ka sesi t’i kundërshtohet fjala

Cristiano Ronaldo po përballet me kritika nga tifozët për gjestin e tij ndaj trajnerit të Al Nassr, Luis Castro në mes të ndeshjes. Portugezi i bëri shenjë trajnerit të tij Luis Castro që ta linte të luante edhe për pesë minuta.

Al-Nassr po humbiste 3-1 nga Benfica në një miqësore para-sezonale kur Ronaldo u kthye nga pankina për të sugjeruar që të qëndronte, pasi zëvendësimi i tij ishte bërë gati. Gjesti i Ronaldos nuk ka pëlqyer aspak tifozëve dhe ata janë shfaqur në rrjetet sociale për të shprehur zhgënjimin e tyre për yllin portugez që ka forcën për të vendosur edhe mbi formacionin. /Sport Ekspres/

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online