Me flamurin e Shqipërisë dhe inicialet e tij, shihni pamjen e këpucëve të reja të Myrto Uzunit

0

Teksa ka nisur sezoni i ri me Granadan në Spanjë, Myrto Uzuni po i kushton vëmendje edhe pamjes së jashtme. Futbollisti shqiptar ka treguar në rrjetet sociale edhe këpucët e reja të futbollit.

Atje shihin inicialet e lojtarit, së bashku me flamurin e Shqipërisë, për të treguar Kombëtaren që i përket. Myrto Uzuni po luan në nivelin e dytë të futbollit në Spanjë pas rënies së Granadas në sezonin e shkuar. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.