Mbyllet një faqe historie e futbollit shqiptar, Elbasani shkrihet dhe nuk ekziston më

0

Elbasani nuk ekziston më! Një skuadër që ka shkruar faqe historie në futbollin shqiptar nuk do të jetë më pjesë e kompeticioneve tona, të çfarëdo niveli.

Kjo skuadër ka fituar dy tituj kampionë në të shkuarën, përkatësisht në sezonet 1983-1984 dhe 2005-2006. Përveç kësaj ka arritur të fitojë dy Kupa të Shqipërisë dhe një Superkupë. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.