Mbyllen dyert e Kinës, De Biazi pret… Australinë

0

Ndërkohë, Xhani de Biazi vazhdon që të qëndrojë pa ekip. Mundësia “Kinë”, për momentin, është shuar dhe çdo fjalë që ka dalë nga mediet italiane ishte një aludim i pastër, sepse oferta e vërtetë ka ardhur nga Arabia Saudite, por ish-trajneri i Shqipërisë ka refuzuar.  Sakaq, në mendjen e tij është Australia, por në fillim duhet që kombëtarja e kangurëve të mbyllë ndeshjet për kualifikueset e Botërorit, kundër Japonisë dhe Tajlandës. Aktualisht, ndodhet në vend të tretë në renditjen e grupit e Azisë, pra merr pjesë në play-off.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online