Mbipopullim futbollistësh në Dubai, Ronaldo dhe Zhorzhina marrin vëmendjen kryesore

0

Dubai, qyteti turistik me famë botërore në Emiratet e Bashkuara Arabe, ka pësuar një mbipopullim të frikshëm gjatë javëve të fundit. Temperaturat e larta dhe bregdeti i mbushur me resorte luksoze e bëjnë Dubain destinacionin perfekt për çdo person që mund të përballojë ccmimet e “kripura”.

Futbollistët janë ndër frekuentuesit më të rregullit të Dubait. Me mijëra po shfrytëzojnë pushimin e kampionateve përkatëse dhde po shishojnë disa dita relaksi larg stërvitjes dhe fushave të blerta. Ndër to është dhe Kristiano Ronaldo, i cili së bashku me partneren e tij argjentinase, Zhorzhina Rodrigez, ka tërhequr vëmendje e shumë medieve botërore.

View this post on Instagram

Volando entre tus brazos ?? @cristiano

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on


 

 

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.