“Mbajeni në Stamford Bridge”, legjenda e Chelsea-t: Nëse do isha unë, nuk e shisja Armando Brojën

0

 

A do të qëndrojë Armando Broja te Chelsea dhe të ketë një shans pas huazimit te Southampton? Situata duket e vështirë, Manchester City investoi te Haland, londinezët duhet të kundërpërgjigjen. Ndërkohë legjenda e Chelsea, Floyd Hasselbanik që ka realizuar 69 gola me këté ekip në periudhën e tij, sygjeron qëndrimin e Brojës në Stamford Bridge.

“Mund ta shihni sa i fortë është Broja, i shpejté dhe atletik. Ka sy për golin. Duhet té përmirësohet, por nëse do të isha te Chelsea, nuk do e shisja dhe do i jepja shansin në sezonin tjetër. Ndoshta do e tregojë se është i mirë për ekipin e Chelsea”, tha Floyd. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.