Maroku dhe Kroacia luajnë për vete në Katar, i harrojnë tifozët në barazimin e shëmtuar

0

Marok-Kroaci ishte ndeshja e hapëse e Botërorit në ditën e sotme. Një përballje e shëmtuar që nuk prodhoi asnjë emocion në barazimin 0-0.

Me vetëm dy goditje në portë nga secili ekip do të mbyllej ky takim, ku dominonte dukshëm frika për të mos humbur. Një shenjë që tregon se kroatët nuk do ta kenë aspak të lehtë për të qenë surpriza e këtij kompeticioni. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.