Marco Pontrelli vjen në Tiranë për të ndjekur finalen e Air Albania: Dinamo është një dashuri e kaluar

0

Marco Pontrelli ka ardhur në Tiranë për të ndjekur finalen e Conference League mes Romës dhe Feynord. I intervistuar nga Altin Sulçe në “Sport Magazine”, teksa gjendej në një kafe të kryeqytetit së bashku me miqtë, Pontrelli nuk ka ngurruar të flas edhe për Dinamon, teksa e quan dashuri të kaluar.

“Do të vijnë shumë tifozë italianë në Shqipëri, sidomos të Romës, unë jam tifoz i Romës. Kam ardhur për Romën këtu, jo për Dinamon. Dinamo është një dashuri e kaluar për mua, por gjithmonë do ta dua atë ekip. Do të vijë edhe Francesko Toti në Tiranë, sigurisht që do të jetë prezent, por edhe disa personazhe të tjerë”, tha Pontreli. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.