Maradona sulmon Montelën: Çmenduri që e mori Sevilja!

0

Diego Maradona është gjithnjë i veçantë në daljet e tij mediatike, duke krijuar shpesh debate të mëdha. Sot ish-ylli i kombëtares argjentinase ka publikuar në Facebook diçka që natyrisht do të bëjë shumë bujë, sepse ka sulmuar hapur Seviljen dhe trajnerin e saj Vinçenco Montela.

“Është çmenduri që Vinçenco Montela të zërë vendin e Toto Berizos te Sevilja. Montelën e larguan si dështak nga Milani dhe ka plot trajnerë që mund të merrnin pozicionin te Sevilja. NUK ËSHTË E MUNDUR QË FUTBOLLIN TA DREJTOJNË PROKURATORËT. Duhet të vazhdojë Berizo. Kjo gjë duhet të ndryshojë”.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.