Luis Enrike mungon në ndeshjen e sotme, Ramos mesazh prekës trajnerit

Spanja do të luajë mbrëmjen e sotme në transfertë ndaj Maltës, sfidë e vlefshme për eleminatoret e Euro 2020. “Furisë së kuqe” do t’i duhet të bëjë pa trajnerin Luis Enrikë në ndeshjen e sotme, pasi tekniku do të mungojë si pasojë e disa arsyeve familjare.

Vetëm kaq është bërë me dije nga spanjolli, ndërsa pak më parë Serxho Ramos reagoi në llogarinë e tij në “Twitter”, ku jepte një mesazh në mbështetje të trajnerit Enrike.

“Mister, na vjen shumë keq për lajmin. Shpresojmë që çdo gjë të shkojë në mënyrën më të mirë të mundshme. Dua të dish që ekipi është gjithmonë me ty deri në vdekje dhe sot do të bëjmë më të mirën për të arritur një fitore. Familja është e shenjtë. Do të fitojmë edhe për ty. Përqafime”, mbyll postimin e tij Ramos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online