Luis Enrike drejt Kinës

Ish-trajneri i Romës dhe i Barcelonës, Luis Enrike është objektivi numër një i drejtuesve të klubit kinez Shangai Shenhua për të zëvendësuar Gus Pojet. Luis Enrike ka vendosur të bëjë një vit pushim pas largimit nga Barcelona. Por “TODOmercadoWEB ” ka nbërë me dije se klubi kinez është i interesuar për ta bërë atë trajner për sezonin e ardhshëm. Luis Enrike arriti të fitonte 9 tituj në 3 sezone në Bracelonë, ku bie në sy tripleta në vitin 2015.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online