Lojtari i rritur te Twente në Holandë, duhet të bind Ilir Dajën në prova te Ballkani

0

Ilir Daja e ka nisur punën në Kosovë duke vazhduar përgatitjet me Ballkanin. Aktualisht po zhvillohet faza përgatitore për qëndrimin e tij në Turqi, ku po organizohen edhe disa ndeshje miqësore.

Një futbollist i rritur në moshat e Twentes dhe që ka luajtur në disa kategori më të ulëta të futbollit në Holandë është paraqitur në provë për Dajën. Dilvio Hoffman është sulmuesi 24-vjeçar që duhet të tregojë vlerat e tij në këtë fazë përgatitore. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.