Lojtarët e Shqipërisë lëvizin në orët e fundit, Rei Manaj do të largohet nga Watford

0

Lojtarët e Shqipërisë pritet që të largohen në orët e fundit të merkatos dimërore. Anis Mehmeti pritet të zyrtarizohet te Bristol, Nedim Bajrami te Sasuolo, Cekici te Sociedad dhe mund të kemi surpriza nga Strakosha apo Berisha.

Nga ana tjetër pritet që edhe Rei Manaj të largohet nga Watford. Për sulmuesin ka sirena nga Italia, Spanja dhe Turqia. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.