“Lojtarë pa mendere dhe zemër”, Dosti reagon ashpër për Partizanin pas humbjes me Bylisin

0

Teksa po afron gjithmonë e më tepër nisja e Superiores, Partizani nuk ka bindur në miqësoren e fundit. Të kuqtë humbën me shifrat 0-3 kundër Bylisit. Kjo ka sjellë edhe reagimin e ashpër të Edmond Dostit.

“Zhgënjim total nga ekipi lojtarë pa zemër, pa mendere, mendjemëdhenj, nuk fituan një dyluftim. Kjo ndodh se ne ekip nuk ka konkurrentë edhe pse Presidenti ju ka krijuar te gjitha kushtet. Lojtar thirrini mendjes sa nuk është vonë se ai prezantim ishte një turp i vërtetë”, shkruan Dosti. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.