Nga Turqia në Zvicër dhe te Breshia, Mario Baloteli tregon si mund të hidhet në kosh karriera

Mario Balloteli ka përfunduar huazimin në skuadrën turke, Adana Demirspor. Sulmuesi italian nuk u aktivizua ditën e sotme ndaj Girensuspur, e cila u mbyll me rezultatin në favor të Adana-s. E ardhmja e “Super Marios” mbetet e paqartë pasi nuk ka një burim zyrtae lidhur më këtë çështje.

Në mediat ndërkombëtare flitet prej kohësh për një transferim të Mario Ballotelit në Zvicër, por së fundmi në Turqi flitet për një rikthim tek Brescia. 31 vjeçari është i lidhur shumë me Italinë dhe një transferim tek ish skuadra e tij do të ishte i thjeshtë.

Gjithashtu në profilin e Marios në Tëitter shkruhet: ” Sulmuesi i Italisë dhe i Brescia-s”, çka ka rritur më shumë dyshimet e tifozëve italianë. Megjithatë vlen të theksohet se profili në Tëitter i Ballotelit nuk është aktiv prej 1 viti. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online