Lista e kombëtares, Panuçi vjen me risi të mëdha

0

Trajneri i kombëtares, Kristian Panuçi, ka shpallur listën e lojtarëve të grumbulluar për ndeshjen me Izraelin dhe Skocinë në kuadër të “National League”. Supriza dhe afrime të reja te kuqezinjtë dhe trajneri italian komenton lojtarët e thirrur në konferencën për shtyp.

Lista – “Keni parë listën me 25 lojtarët, duhet t’i keni ditur, pasi informacionet dalin tani. Do vijnë të gjithë këta lojtarë deri të hënën. Uroj shërim të shpejtë për Roshin dhe Sadikun. Kemi disa risi, kemi edhe Mihajn dhe Binakun, që kanë vendosur të luajnë për ne. Gjithashtu edhe Demiri që ka vendosur të luajë për Shqipërinë.”

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.