Lionel Mesi do të fitojë Topin e Artë? Gara e ndezur, Benzema pret me shpresë për emrin

0

Edhe pse vetëm para 1 muaji, Lionel Messi ishte favorit absolut për fitimin e Topit të Artë, duket se ditë pas dite situata mund të ndryshojë. Performanca e shkëlqyer e Karim Benzema dhe Robert Leëandoëski mund të na surprizojë mbrëmjen e natës gala.

Sulmuesi i Realit të Madridit, Karim Benzema mendon se ka bërë mjaftueshëm këtë vit, për të arritur majën e suksesit.

“Do të shohim se çfarë do të ndodhë. Shpresoj ta fitoj. Jam i lumtur që jam në garë. Jam i lumtur dhe shpresoj që gjërat të vazhdojnë të zhvillohen kështu,” tha Benzema. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online