Lingard e tradhtoi, Xhena i përkushtohet karrierës

0

Pak para Kupës së Botës sulmuesi i Mançester Junajtid Xhesi Lingard u nda nga bukuroshja Xhena Frumes.

Arsyeja ishte se futbollisti e tradhtonte shpesh modelen, e cili menjëherë i dha fund lidhjes me të.

Me sa duket, Lingard nuk mjaftohej me një femër superseksi si Xhena, e cili tashmë i është përkushtuar edhe më shumë karrierës së saj dhe javët e fundit është shfaqur shpesh në poza shumë sensuale.

 

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.