Lingard e tradhtoi, Xhena i përkushtohet karrierës

Pak para Kupës së Botës sulmuesi i Mançester Junajtid Xhesi Lingard u nda nga bukuroshja Xhena Frumes.

Arsyeja ishte se futbollisti e tradhtonte shpesh modelen, e cili menjëherë i dha fund lidhjes me të.

Me sa duket, Lingard nuk mjaftohej me një femër superseksi si Xhena, e cili tashmë i është përkushtuar edhe më shumë karrierës së saj dhe javët e fundit është shfaqur shpesh në poza shumë sensuale.

 

[Best_Wordpress_Gallery id=”121″ gal_title=”Lingard Jena”]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online