Lewandowski lëshon provokimin: Nëse nuk do të futet politika, do ta fitojë Topin e Artë

0

Kur mbetemi ende në pritje të fituesit të Topit të Artë, Lewandowski ka lëshuar provikimin e parë. Sulmuesi i Bajernit është shprehur se do të triumfojë në rast se nuk do të ketë përfshirje politike.

“Do ta fitojë Topin e Artë nëse nuk do të ketë përfshirje nga ana politike dhe do të merret për bazë ajo që është prodhuar në fushën e blertë”, tha Lewandowski. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.