Leonardo bëhet trajner i Antaljasporit

Ekziston një shprehje e vjetër që thotë, “kush nuk vdes, rishfaqet në skenë”. Leonardo Nashimento de Araujo është gati të riktheht në stol, gjashtë vite pas herës së fundit. Braziliani do ta rinisë aventurën e tij si trajner nga Turqia, teksa ka arritur një akord me Antaliasporin që ka në skuadër lojtarë si Eto’o, Menez dhe Nasri. Ish-mesfushori, pas shkarkimit në vitin 2011 nga Interi ka qenë drejtor sportiv te PSG-ja, deri në vitin 2014. Tani, pas 3 vitesh si opinionit në tv, ai ka vendosur të rikthehet në fushë dhe të rimarrë karrierën e tij mbrapsht..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online